sitemap
Strona główna  >   O firmie

O firmie

Witam Państwa na stronie firmy BAGMASZ

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlową.
Dziękuję za okazane nam zainteresowanie i poświęcony czas

Arkadiusz Gałka
Właściciel

Firmę BAGMASZ założył w 1995 r. Arkadiusz Gałka, jako małą rodzinną firmę. W pierwszych latach swojego funkcjonowania firma BAGMASZ zajmowała się remontami i sprzedażą używanych maszyn sprowadzanych z krajów Europy Zachodniej.

Fundamentalnymi zasadami obowiązującymi w firmie BAGMASZ od początku jej istnienia są: SOLIDNOŚĆ i RZETELNOŚĆ. Dodatkowym atutem jest stale powiększana oferta handlowa o maszyny piekarnicze i maszyny cukiernicze, takie jak: linia do chleba, krajalnice do chleba, ubijaczki cukiernicze, mieszałki spiralne, piece rurowe, piece piekarskie, piece obrotowe, noże do krajalnic. Kolejne atuty, to: atrakcyjne ceny oraz olbrzymie doświadczenie zdobyte w trakcie setek przeprowadzonych napraw i remontów maszyn do piekarni oraz maszyn do cukierni.

Dzięki harmonijnemu współistnieniu wszystkich tych elementów firma BAGMASZ konsekwentnie buduje swoją renomę wśród coraz większej rzeszy zadowolonych Klientów. Stały rozwój firmy BAGMASZ skutkuje podnoszeniem jakości oferowanych usług i towarów.

Bagmasz, który rozpoczynał swoją działalność w wynajętym lokalu dziś dysponuje własną siedzibą z atrakcyjną lokalizacją. Posiada bogato wyposażony warsztat serwisowy oraz kadrę doświadczonych pracowników. Część ekspozycyjna przystosowana jest do uruchomienia każdej maszyny piekarniczej i każdej maszyny cukierniczej.

Firma posiada własne samochody serwisowe zatem większość zakupionych urządzeń dostarczana jest  przez pracowników firmy BAGMASZ.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma BAGMASZ nawiązała współpracę z poważnymi instytucjami finansowymi. W dzisiejszych czasach możemy Państwu zaoferować atrakcyjny leasing na maszyny piekarnicze, maszyny cukiernicze, krajalnice do chleba, mieszałki spiralne, linie do chleba, piece rurowe, piece piekarskie, piece obrotowe i wiele innych.

Dzięki szeroko prowadzonej kampanii reklamowej maszyny piekarnicze i maszyny cukiernicze firmy BAGMASZ obecne są dziś w wielu krajach: w Polsce, Anglii, Irlandii, na Ukrainie i Białorusi.

Poprzez zacieśnienie współpracy z czołowymi producentami maszyn piekarniczych i cukierniczych firma BAGMASZ wprowadziła do swojej oferty maszyny piekarnicze i maszyny cukiernicze fabrycznie nowe takie jak:  linia do chleba, piece piekarskie i piece cukiernicze, mieszałki spiralne, ubijaczki cukiernicze, krajalnice do chleba, noże do krajalnicy, dzielarki do bułek i pączków, wałkownice, rogalikarki oraz szereg innych.

Dobra opinia, jaką cieszy się BAGMASZ wśród swoich Kontrahentów pozwoliła na rozszerzenie oferty handlowej o nowe maszyny piekarnicze i maszyny cukiernicze przy zachowaniu dotychczasowej wysokiej jakości i niewygórowanej cenie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin na naszej stronie oraz bezpośrednio w siedzibie firmy.